Nabídka práce > Asistentka pro tvorbu contentu na IG

Asistentka pro tvorbu contentu na IG

Náplň práce

Hledám slečnu, která má kladný vztah k módě a ovládá základní fotografické schopnosti na mobilu - pokud úspěšně zvládnete vyfotit kamarádce hezkou fotku na Instagram, pak máte vše co potřebuji :)

Provozuji businessový účet na Instagramu týkající se značkových kabelek, pro který potřebuji pravidelný content, převážně fashion, outfity apod. Proto hledám někoho, kdo si vezme do ruky můj mobil, projde se se mnou po městě a bude mi dělat fotky a videa. Tím to končí, veškerou další práci s vytvořeným contentem si již obstarám sama, žádná postprodukce. Proto záměrně pozici nenazývám fotograf, opravdu mi stačí amatérka s běžnou schopností ovládat Iphone :)

Na druhou stranu pokud nám bude spolupráce vyhovovat, nebráním se do budoucna ani rozšířené variantě, kdy by další postprodukce byla na vás - vše záleží na domluvě.

Pravidelná spolupráce, peníze na ruku po práci.

Požadavky

Milá povaha, základní estetické cítění.

Nabízíme

Maximální pohodu a maximální flexibilitu :)

Informace o pozici

  • OSVČ
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200 Kč / hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Pardubice