Nabídka práce > LEADER COST CONTROLLER

LEADER COST CONTROLLER

Náplň práce

Zavedená a vyvoněná společnost na Mostecku hledá do vedoucí pozice Const Controllera, který pod svými křídly povede finančního analytika. Ke kompetencím obsazované pozice náleží oblasti:

Costingu:
- roční nastavení standardních nákladů (SW Oracle)
- provádění údržby položek
- kalkulace nákladů nových výrobků

Zásobování:
- vedení procesu fyzické inventury zásob dle interní směrnice/zákonných požadavků
- nastavení i řízení procesu klasifikace a rekonciliace zásob

Forecasting/Budgeting:
- příprava pravidelných FCST/ročního budgetu P& L
- uzávěrka
- měsíční uzávěrka včetně přípravy zápisů do účetního deníku
- analýza odchylek
- účast na auditech
- udržování dokumentace v souladu s interními předpisy, US GAAP, CZ GAAP a SOX
- rekonciliace rozvahových účtů

Reportingu a analýzy:
- příprava analýz vybraných ukazatelů a vybraných účtů
- tvorba nových KPI
- pravidelný reporting

Požadavky

Protože kompetence jsou široké, máme v hledáčku schopného vůdce či vůdkyni s následujícími zkušenostmi:

- dokončená studia finančního zaměření
- praxe 5 let na obdobné pozici (controlling/costing/účetnictví)
- aktivní anglický jazyk bez ostychu
- pokročilá znalost Excelu i ERP systému
- silné analytické a matematické schopnosti
- prezentační a manažerské dovednosti
- nadstandardní zaměření na detail
- proaktivní přístup
- schopnost týmové spolupráce napříč odděleními

Pakliže Vás cestou Vaší praxe políbil Oracle, určitě nám to nezapomeňte říct, jedná se o vítanou zkušenost.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - smlouvu na dobu neurčitou (3 m zkušební doba) - „13“. plat - motivující finanční bonusy - příspěvek na stravování - 25 dní dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na dopravu - zaměstnanecké slevy na firemní produkty - podpo
  • Místo pracoviště: Most