Nabídka práce > VEDOUCÍ LOGISTIKY| KROMĚŘÍŽSKO| až 100 000 Kč

VEDOUCÍ LOGISTIKY| KROMĚŘÍŽSKO| až 100 000 Kč

Náplň práce

Máš praxi v oblasti logistiky a zkušenosti s vedením lidí? Domluvíš se anglicky? Nedělá ti problém práce na více směn? Tak mi o sobě dej vědět!

Náplň práce:
- vedení skladového hospodářství
- zodpovědnost za chod skladu, příjem a expedici zboží
- vedení a motivace týmu
- zodpovědnost za plnění KPI
- neustále zlepšování procesů za použití Kaizen a 5S metod
- kontrola dodržování zásad BOZP, PO a interních předpisů
- reporting vedení
- spolupráce napříč firmou i pobočkami

Požadavky

- VŠ vzdělání (oblast logistiky výhodou)
- praxe v oblasti logistiky
- znalost AJ min. na úrovni B2 - komunikace na denní bázi
- zkušenosti s vedením týmu
- ochota pracovat na denní/noční směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - dotované stravování - relokační balíček - multisport karta - příspěvek na životní pojištění - příspěvek na penzijní připojištění - Flexipass
  • Místo pracoviště: Kroměříž