Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER

FINANČNÍ CONTROLLER

Náplň práce

-Spolupráce na přípravě a zpracování dlouhodobých záměrů a cílů organizace
-Analýza vývoje vnitropodnikových a vnějších ekonomických a finančních ukazatelů
-Zpracování analýz, odchylek a statistik z oblasti výroby a prodeje
-Vyhodnocování finančních výsledků
-Spolupráce při sestavování rozpočtu organizace
-Interpretace a aplikace skupinových finančních pravidel

Požadavky

min. SŠ ekonomického směru
Komunikativní AJ
Znalost účetnictví
Základní znalost znalost mezinárodních předpisů US GAAP, IFRS
Práce s ERP systémem
Excel na velmi dobré úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - závodní dotované stravování - příspěvek k penzijnímu připojištění - jazykové kurzy a další vzdělávání - cafeterie
  • Místo pracoviště: Děčín