Nabídka práce > TECHNOLOG TŘÍSKOVÉHO OBRÁBĚNÍ | AJ nebo NJ | Táborsko

TECHNOLOG TŘÍSKOVÉHO OBRÁBĚNÍ | AJ nebo NJ | Táborsko

Náplň práce

Náplň práce:
- vytváření technologických postupů a práce s technickými výkresy
- zodpovědnost za řízení procesu technologických postupů
- práce v informačním systému ABACUS
- komunikace alespoň částečně v angličtině nebo němčině
- komunikace napříč odděleními

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání strojního (technického) zaměření
- praxe na stejné nebo velmi podobné pozici
- znalost třískového obrábění a povrchových úprav materiálů
- komunikativní znalost NJ nebo AJ (pokud není NJ, nutná ochota naučit se do 3 měsíců alespoň základy)
- orientace ve výkresové dokumentaci, strojírenských normách a jakostech materiálů
- práce na PC - pokročilý uživatel
- zkušenosti s ISO normami VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na dopravu (3 Kč/km nad 10 km, obě cesty) 5 týdnů dovolené (nabíhá postupně za odpracovaná léta) flexibilní pracovní doba (THP) závodní stravování
  • Místo pracoviště: Tábor