Nabídka práce > LOGISTICKÝ KOORDINÁTOR | ROKYCANSKO | AŽ 55 000 KČ

LOGISTICKÝ KOORDINÁTOR | ROKYCANSKO | AŽ 55 000 KČ

Náplň práce

Chcete být součástí týmu, který se stará o spokojenost našich zákazníků? Hledáme kolegu na pozici Logistického Koordinátora!

Co budete dělat?

Pečovat o zákaznické portfolio
Spravovat data v systému
Přijímat a kontrolovat zákaznické požadavky
Komunikovat se zákazníky
Plánovat nakládky a připravovat podklady pro sklady
Sledovat stav zásob a koordinovat s ostatními odděleními

Požadavky

Minimálně středoškolské vzdělání
Znalost angličtiny nebo němčiny na minimální úrovni B2
Praxe v oblasti supply chain, dispozice nebo logistiky výhodou - nikoli podmínkou
Řidičský průkaz skupiny B
Silné komunikační dovednosti
Prozákaznický přístup
Zkušenost s MS Office, zejména Excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 dny zdravotního volna - příspěvek na dojíždění - prémie - docházkový benefit - příspěvek na stravování - příspěvek na vzdělávání - příspěvek na penzijní/životní pojištění - a mnoho dalších
  • Místo pracoviště: Rokycany