Nabídka práce > KVALITÁŘ | ABSOLVENTI POZOR

KVALITÁŘ | ABSOLVENTI POZOR

Náplň práce

Máš zájem získat praxi v etablované výrobní společnosti na Vysočině, kde ocení tvé technické vzdělání? V našem týmu kvality se uvolnilo místo! Pokud ti nevadí dvousměnný provoz, pošli nám svůj životopis.

Na pozici KVALITÁŘ/KA se u nás podílíš na:

* Správě sériové výroby - vedení dokumentace, spolupráce při vzorkování pro zákazníka
* Schvalování, přípravě a kontrole kvality výrobků
* Komunikaci se zákazníky
* Práci s větším objemem dat (Excel - tabulky, grafy)"

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického/strojírenského směru
* AJ na úrovni B1 (nebát se mluvit)
* Zkušenosti z oblasti kvality výhodou (může být i praxe při škole)
* Excel (funkce, filtry, kontingenční tabulky)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění * Příplatek za odpolední směny * Flexipass
  • Místo pracoviště: Humpolec