Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBY | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

VEDOUCÍ ÚDRŽBY | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti údržby a chcete něco jiného než automotive? Pro výrobní společnost na Vysočině obsazujeme pozici VEDOUCÍHO ÚDRŽBY!

* Vedení svěřeného týmu
* Organizace údržby strojů
* Optimalizace nákladů na údržbu
* Správa strojů a zařízení
* Řízení skladu náhradních dílů
* Plánování práce

Požadavky

* Min. SŠ strojírenského zaměření
* Alespoň 2 roky praxe s vedením oddělení údržby
* Jde nám o zkušenosti s vedením týmu lidí, hledáme leadera :)
* Znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1 (mezinárodní společnost)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda dle hospodaření společnosti * Flexibilní pracovní doba * Závodní stravování * Příspěvek na penzijní pojištění * Příspěvky na vzdělávání
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě