Nabídka práce > ELEKTROTECHNIK, Kladno

ELEKTROTECHNIK, Kladno

Náplň práce

Máte středoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky? Nebojíte se výzev? Pokud k tomu ještě máte zkušenosti s energetikou, jste náš člověk!

Do energetické výroby hledáme nového kolegu na pozici ELEKTROTECHNIK.

Náplní Vaší práce bude zejména:
* komunikace v rámci týmu, energetické skupiny a dodavatelů
* příprava podkladů pro stanovení plánu oprav
* reporting o stavu zařízení a návrhy na optimalizaci
* analyzování poruch a zajištění jejich oprav
* řídit a koordinovat činnosti údržby
* opravy a revize elektro zařízení

Požadavky

* elektrotechnické vzdělání zakončené maturitní zkouškou
* technické a analytické myšlení
* řidičské oprávnění skupiny B
* vyhláška 50 §6
* znalost systému SAP výhodou
* fyzická a psychická odolnost
* zkušenost s energetikou VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 32500 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Roční bonus * Stravenky * Příspěvek na penzijní připojištění * Dlouhodobá práce u stabilního zaměstnavatele v regionu
  • Místo pracoviště: Kladno