Nabídka práce > MaR MECHANIK, Kladno

MaR MECHANIK, Kladno

Náplň práce

Máte středoškolské vzdělání v oblasti měření a regulace? Nebojíte se výzev? Pokud k tomu ještě máte zkušenosti s energetikou, jste náš člověk!

Do energetické výroby hledáme nového kolegu na pozici MaR mechanik pro tepelnou elektrárnu.

Náplní Vaší práce bude zejména:
* údržba a servis měření a regulace hladin, otáček, teploty, množství
* provádění seřizování regulačních servopohonů
* preventivní kontroly a opravy zařízení MaR výrobních a pomocných zařízení
* odstraňování provozních poruch a závad na zařízení
* vedení evidence naměřených hodnot při pravidelných i mezilhůtových kalibracích dle kalibračních protokolů

Termín nástupu: ihned
Lokalita: Kladno
Směny: denní směny 6:00-14:00, pondělí-pátek

Požadavky

* střední odborné vzdělání v oboru MaR, případně elektro slaboproud
* práce na ranní směnu
* PLATNOU vyhlášku § 50/1978 Sb § 6 do 1 000 V pro samostatnou činnost
* znalost technologie a chuť učit se
* zkušenost s energetikou VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Roční bonus 6 % * Stravenka 120 Kč/měsíc * Příspěvek na penzijní připojištění 18 000 Kč/rok (nárok po 12 měsících) * 5 týdnů dovolené * Dlouhodobá práce u stabilního zaměstnavatele v regionu
  • Místo pracoviště: Kladno