Nabídka práce > ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NĚMČINOU | ABSOLVENTI

ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NĚMČINOU | ABSOLVENTI

Náplň práce

Hledáme komunikativního fajn parťáka, který se nebude bát němčiny na každodenní bázi.
Porozhlížíš se po novém, čerstvém startu a nevíš, kde to zkusit? Co u nás?

Budeš:

* Přijímat a zpracovávat objednávky
* Zadávat je do interního systému
* Komunikovat s klienty každý den
* Spolupracovat s dalšími odděleními společnosti
* Pracovat s Excelem

Požadavky

* SŠ vzdělání
* NJ na velmi dobré úrovni
* Praxe a dobrá znalost Excelu
* Komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 33000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Bonusy a prémie * Volný začátek pracovní doby * Sickdays * Příspěvek na penzijko/životko * Vzdělávací kurzy/školení * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava