Nabídka práce > INŽENÝR VE STAVEBNICTVÍ

INŽENÝR VE STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

-Práce na investičních projektech
-Příprava technických podkladů a dokumentace
-Výběrová řízení, tvorba posudků k nabídkám
-Dohled a kontrola správnosti a efektivity
-Technický dozor při realizaci projektů
-účast na kontrolních dnech
-Spolupráce napříč odděleními

Požadavky

-SŠ nebo VŠ stavebního směru nebo k tomu přiměřená praxe
-Znalost platné legislativy související s přípravou, realizací i kolaudací staveb (zákon č. -186/2006 Sb.) výhodou
-Výhodou praxe v energetice, plynárenství, chemii či petrochemii
-výhodou realizace větších investičních akcí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 55000 CZK do 62000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * po zaučení možnost HO * pružná pracovní doba s pevnou složkou (37,5h týdně) * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovn
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem