Nabídka práce > TECHNICKÝ MANAŽER

TECHNICKÝ MANAŽER

Náplň práce

Náplň práce:
- vedení výroby 50 zaměstnanců – 2 přímí podřízení
- odpovědnost za chod výrobního zařízení, preventivní údržby
- neustálé zlepšování ve svěřené oblasti - efektivita práce a automatizace, snížení chybovosti, sběr dat, bezpečnost zařízení
- spolupráce při tvorbě a kontrola plnění rozpočtu technické a výrobní sekce
- řešení zákaznických reklamací
- spolupráce s externími dodavateli
- pravidelná optimalizace doby cyklu a jiných technických aspektů výroby

Požadavky

- technické vzdělání
- komunikativní znalost anglického jazyka - denní komunikace
- zkušenosti s vedením výroby a údržby
- praktická znalost TPM, elektrotechniky, PLC systémů
- praktické znalosti konstrukce a automatizace strojů, znalost vstřikování plastů výhodou
- znalost nástrojů řízení výroby a údržby a sledování výrobní produktivity a efektivity

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavé finanční ohodnocení - 25 dní dovolené - flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Louny