Nabídka práce > BOZP A PO | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

BOZP A PO | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Náplň práce

Cítíte se v otázkách bezpečnosti jako ryba ve vodě? Máte OZO zkoušku a ve světě BOZP a PO se orientujete lépe než ve vlastní kuchyni? Tak to pro Vás máme krásnou nabídku!
Do výrobní firmy na Třebíčsku hledáme neohroženého hrdinu na pozici PRACOVNÍKA BOZP A PO. Přidejte se k nám a buďte naším strážcem bezpečnosti!

Budete:
- Zodpovídat za dodržování BOZP, dodržování platných norem a zákonů
- Posuzovat rizika v oblasti BOZP
- Navrhovat opatření ke zlepšení BOZP a PO
- Koordinovat BOZP směrem ke kolegům
- Řešit preventivní prohlídky

Jsme otevřeni možnostem plného či zkráceného úvazku!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti na pozici BOZP ve výrobní společnosti výhodou
- Znalost relevantní legislativy v oblasti BOZP
- Zkouška OZO v prevenci rizik výhodou
- Řidičský průkaz B
- Znalost NJ / AJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda dle hospodaření společnosti - Závodní stravování - Příspěvek na penzijní pojištění - Příspěvky na vzdělávání
  • Místo pracoviště: Třebíč