Nabídka práce > SQA | PÍSECKO | AŽ 65 000 Kč

SQA | PÍSECKO | AŽ 65 000 Kč

Náplň práce

Chcete se rozvíjet v dodavatelské kvalitě? Nabízíme pozici SQA na Písecku!

Budete součástí menšího týmu a na starosti budete mít rozvoj interních i externích dodavatelů. Co vás čeká dál?

- Schvalování PPAP pro technické/procesní změny
- Dodavatelské audity
- 8D reporty
- ... a další

Pro více informací neváhejte zareagovat na tento inzerát.

Požadavky

- Alespoň SŠ technického nebo strojírenského zaměření
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Praxe na kterékoliv pozici v kvalitě
- Znalost klasických metod kvality jako 8D, FMEA, PPAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec zákoníku práce - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Písek