Nabídka práce > TECHNICKÝ REFERENT

TECHNICKÝ REFERENT

Náplň práce

Máš technické vzdělání a nebojíš se mluvit s lidmi, řešit problematické situace a angličtina ti nedělá problém?
Skvěle!

Tak právě pro tebe tu máme nabídku práce ve skvělém týmu na pozici TECHNICKÝ REFERENT.

Tvým úkolem bude:
- řešit problémy kvality nakupovaných dílů
- technické reklamace s dodavateli
- organizovat interní opatření v závodě pro zajištění kvality nakupovaných dílů
- komunikovat s dodavateli a ostatními závody ve věci kvality
- spolupracovat při vstupní kontrole a uvolňování nakupovaných dílů
- připravovat a vést technické jednání v závodě s externími i interními partnery

Požadavky

- SŠ nebo VŠ strojírenského nebo technického směru
- Aktivně znát anglický nebo německý jazyk je podmínkou
- Orientovat se ve strojírenské problematice
- Analyticky a systematicky přemýšlet a být schopný řešit problémy
- Vhodné i pro absolventy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - nástupní odměnu ve výši 70 000 Kč brutto - možnost využívat Home office - prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda) - příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok) - dotované závodní stravování (menu od 15 Kč), výhodný mobilní tarif, slev
  • Místo pracoviště: Jihlava