Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK | MOŽNOST S UBYTOVÁNÍM

ELEKTROMECHANIK | MOŽNOST S UBYTOVÁNÍM

Náplň práce

Vlastníte vyhlášku č. 50 §6 pro práci v elektrotechnickém oboru? Máte již zkušenosti s údržbou elektrických zařízení? Máte za sebou praxi v automotive nebo jí chcete získat?

Pokud ano, nečekejte a pošlete životopis!

Co Vás na pozici čeká?

- elektro údržba vybavení a zařízení
- podílení se na zlepšování údržby
- spolupráce s výrobním týmem a servisy

Zašlete nám Váš životopis a rozjeďte slibnou kariéru!

Požadavky

- vzdělání elektro směru
- vyhláška č. 50/§ 6
- praxe v oboru
- ochota pracovat v nepřetržitém směnném provozu
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek 50 000 Kč - moderní prostředí s inovačními technologiemi - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - příspěvky na stravování - smlouva ne dobu neurčitou s možností prodloužení - příspěvek na penzijní připojištění - zvýhodněné telefonní tar
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou