Nabídka práce > SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY | TURNOV | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY | TURNOV | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Rádi vymýšlíte nové postupy? Máte prezentační schopnosti? Chcete získat praxi v oboru štíhlé výroby?
Tak neváhejte mi zaslat Vaše CV!

Na pozici SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY | TURNOV | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY budete mít na starosti:

- Spolupráce na vedení projektů se zaměřením na zlepšení výrobního procesu
- Plánování, stanovení cílů, alokace finančních prostředků a vyhodnocení výsledků
- Rozvíjení stávajících postupů a metod, jako je TPM, 6S, Kaizen a efektivní řešení problémů
- Zavádění nových technologických trendů v oblasti optimalizace a Lean managementu
- Analýzu dat z výroby a případně nastavení systému pro jejich sběr
- Organizování a řízení aktivit týkajících se rozvoje a poskytování vzdělání kolegům ve sféře LEAN metodiky

Požadavky

- Absolvent SŠ průmyslové s min. dvouletou praxí, nebo absolvent VŠ se zaměřením na strojírenství, průmyslovou výrobu
- AJ na úrovni B1
- Prezentační schopnosti
- Zodpovědnost, analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. plat + každoroční přidávání 25 dní dovolené Finanční odměny za odpracované roky Možnost osobního rozvoje Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou Dotované závodní stravování Hrazené jazykové kurzy Pružnou pracovní dobu
  • Místo pracoviště: Turnov