Nabídka práce > VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ | TECHNOLOG - SENIOR

VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ | TECHNOLOG - SENIOR

Náplň práce

Máš střední školu technického zaměření a alespoň 5 let praxi jako TECHNOLOG v oblasti PLASTŮ?

Neváhej a zašli nám svoje CV.
Hledáme SENIOR TECHNOLOGA:

* Vzorovat a uvádět do provozu nové formy
* Specifikovat nové stroje, technologické zařízení
* Zvyšovat kvalitu výroby
* Snižovat zmetkovitost
* Tvořit výrobní dokumentaci
* Optimalizovat procesy
* Spolupracovat při automatizaci lisovny

Požadavky

* Min. SŠ technického směru
* Praxe v oblasti vstřikování alespoň 5 let
* Schopnost práce v týmu i samostatmě
* Zodpovědnost
* Komunikační a organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na Vánoce a dovolenou * Příspěvek na životní / penzijní pojištění * Jazykové vzdělávání * Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu * Příspěvek na volnočasové aktivity * Příspěvek na obědy
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou