Nabídka práce > VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY | TECHNOLOG JUNIOR | VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY | TECHNOLOG JUNIOR | VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Náplň práce

Jsi vyučen v technickém směru a máš alespoň 2 roky praxi jako Technolog? Zajímají Tě plasty?
Zkus to u nás!

Hledáme TECHNOLOGA VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ!

* Vzorování forem
* Tvoření výrobní dokumentace
* Zadávání dat do informačního systému
* Dodržování daných procesů

Požadavky

* Min. SOU technického směru
* Praxe se vstřikováním plastů 2 roky!
* Spolehlivost
* Dobré komunikační a organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na Vánoce a dovolenou * Příspěvek na životní / penzijní pojištění * Jazykové vzdělávání * Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu * Příspěvek na volnočasové aktivity * Příspěvek na obědy
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou