Nabídka práce > KOORDINÁTOR ELEKTROTECHNICKÉ SÉRIOVÉ VÝROBY

KOORDINÁTOR ELEKTROTECHNICKÉ SÉRIOVÉ VÝROBY

Náplň práce

NÁPLŇ:
- zajištění externí výroby osazených PCB v tisícových sériích
- zajištění nákupu elektronických součástek pro sériovou výrobu
- spolupráce na vývoji testerů pro osazené PCB
- řešení vad u dodavatele
- hledání náhrad elektronických součástek

Požadavky

POŽADAVKY:
- SŠ / VŠ technického směru
- praxi v oboru elektrotechnické sériové výroby
- znalost postupů elektrotechnické sériové výroby
- znalost Elektrotechnických schémat, součástek
- angličtinu na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - bonusy/prémie - příspěvek na penzijní / životní pojištění - stravenky - zvýhodněné půjčky zaměstnancům - zvýhodněné tarify od Vodafonu - výběr nápojů na pracovišti zdarma - vzdělávání, odborná školení
  • Místo pracoviště: Turnov