Nabídka práce > HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU | ENERGETIKA

HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU | ENERGETIKA

Náplň práce

Náplň práce:
- zodpovědnost za zpracování studií proveditelnosti
- zodpovědnost za zpracování projektové dokumentace a organizace její kontroly
- připomínkování a kontrola dokumentace zpracovávané dodavateli
- příprava zadání projektů (návrhy řešení oprav a rekonstrukcí)
- účast ve výběrových řízeních a od podpisu smlouvy plná zodpovědnost za technické řešení projektu
- spolupráce s technickým dozorem dodavatele, správcem majetku a projektovými manažery

Požadavky

vzdělání elektrotechnického směru
- znalost technologie výroby elektřiny
- dobrou orientaci v technické dokumentaci a příslušných ČSN EN
- výhodou autorizaci ČKAIT

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnu dovolené - dotované závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek zaměstnavatele na vzdělávání, kulturu a regeneraci
  • Místo pracoviště: Most