Nabídka práce > MANAŽER CONTROLLINGU | AŽ 120 000 KČ | LIBERECKÝ KRAJ

MANAŽER CONTROLLINGU | AŽ 120 000 KČ | LIBERECKÝ KRAJ

Náplň práce

Máte praxi v controllingu z výrobní společnosti?

Domluvíte se anglickým či německým jazykem?

Jako Manažer controllingu budete zodpovídat za:

- finanční řízení výrobního závodu, měsíční závěrky
- přípravu podkladů pro vyhodnocení zakázek a výrobní oblasti
- tvorbu analýzy profitability projektů
- zpracování výrobkové kalkulace
- tvorbu finančního plánu, rozpočtů
- reportování finančních výsledků do mateřské společnosti
- přípravu schvalování investic
- řízení optimalizace nákladů

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- minimálně 5 let zkušeností v oblasti controllingu ve výrobní společnosti
- pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
- velmi dobrá znalost MS Office
- zkušenost práce v SAP
- znalosti a orientace v oblasti: účetnictví, daně, treasury, cash flow, finanční audit

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební vůz i pro soukromé účely - roční bonus - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - flexibilní pracovní doba - penzijní pojištění - zvýhodněné tarify - odborné vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec