Nabídka práce > PROJEKTOVÝ INŽENÝR KVALITY - LIBEREC

PROJEKTOVÝ INŽENÝR KVALITY - LIBEREC

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti kvality s přípravou nových projektů? Zvládnete vést bez problémů jednání v AJ? Cestujete rádi? Potom mi neváhejte zaslat Váš životopis!!

Na pozici PROJEKTOVÝ INŽENÝR KVALITY - LIBEREC budete mít na starosti:

- Příprava nových projektů,
- Spolupráce s technickým oddělením, vývojem, výrobou a obchodním oddělením
- Komunikace s dodavateli
- Definování a zpracovávání kontrolních měření, vzorkování
- Vedení APQP procesů
- Analýzy QA aktivit
- Zajištění úspěšného launche produktu
- Pravidelné reportování stavu projektů
- Přítomnost na auditech

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického oboru
- Aktivní znalost AJ a NJ nutná
- Zkušenosti se zaváděním nových projektů a vedení projektů v automotive alespoň 2 roky
- Znalost práce na PC, 8D report, znalost portálů zákazníka
- Aktivní práce s PPAP, znalost APQP
- Ochota cestovat
- Aktivní řidič sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 65000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Systém Benefit Plus - Příspěvek na stravování - 25 dní dovolené - Příspěvek na masáže - Jazykové a odborné kurzy - Penzijní pojištění - Pružná pracovní doba - Finanční bonusy
  • Místo pracoviště: Liberec