Nabídka práce > FINANČNÍ MANAŽER | JABLONEC NAD NISOU | 70 000 - 90 000 KČ

FINANČNÍ MANAŽER | JABLONEC NAD NISOU | 70 000 - 90 000 KČ

Náplň práce

Máte praxi jako finanční manažer nebo rozumíte účetnictví, kontrolingu a podnikovým financím? Pak tu pro Vás máme skvělou příležitost! Právě totiž obsazujeme:

FINANČNÍ MANAŽER | TURNOV | 70 000 - 90 000 KČ

Náplň práce:
- Kompletní řízení účetní agendy, koordinace finanční a úvěrové politiky
- Sestavování reportů pro centrálu
- Forecasting a budgeting
- Příprava účetních závěrek
- Příprava pro finanční audit
- Sestavování přiznání k DPH
- Spolupráce na tvorbě DPPO

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomické
- AJ na úrovni B2
- Min. 3 roky Praxe na obdobné pozici
- Znalost daní a účetnictví
- Znalost MS OFFICE

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnu dovolené - Flexibilní pracovní doba - Stravenky - Jazykové kurzy - řada dalších benefitů
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou