Nabídka práce > PROGRAMÁTOR PLC | BEZ CESTOVÁNÍ

PROGRAMÁTOR PLC | BEZ CESTOVÁNÍ

Náplň práce

Máš vzdělání elektrotechnického směru, vyhlášku 50/78Sb. a máš již zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace? Pak neváhej a ozvi se. Možná hledáme právě Tebe!!!

Náplní práce bude:
* spolupráce na nových projektech
* programováí a detekce PLC problémů
* nápravná opatření a navyšování kvality
* podílení se na inovacích a zlepšeních
* spolupráce napříč oddělením
* dodržování 4M a 5S
* reporting

Požadavky

* min SŠ vzdělání elektrotechnického směru
* komunikativní AJ
* praxe na obdobné pozici min. 2roky
* oprávnění dle §19 odst. 2 zákona č. 250/2021 Sb., resp. §6 NV 194/2022 Sb. (dříve "vyhláška č. 50/1978 Sb.)
* zkušenosti z oblasti automotive jsou velkou výhodou
* chuť učit se

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 32000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční, půlroční a roční bonusy * flexibilní pracovní doba * možnost občasné práce z domu * dotované stravování * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní připojištění * odborné vzdělávání * sleva na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek