Nabídka práce > NÁSTROJAŘ - BEZ NOČNÍCH s volnými víkendy!

NÁSTROJAŘ - BEZ NOČNÍCH s volnými víkendy!

Náplň práce

Hledáme NÁSTROJAŘE! Máte zkušenosti na pozici Nástrojáře nebo je teprve chcete získat?

Tak tady mám něco pro Vás!

Co pozice obnáší:
- zajišťování přípravy a udržování lisovacích nástrojů pro proces lisování kovů za studena
- stavba a údržba jednoduchých kontrolních přípravků, forem, lisovacích nástrojů, automatizační techniky apod.
- úzká spolupráce a koordinace s týmy výroby, kontroly kvality, údržby a automatizace.

Požadavky

- SOU / SŠ technického směru -vyučení v oboru nástrojař uvítáme, ale není podmínkou
- znalost základních nástrojařských prací – lícování, měření, přesné rovinné broušení, vrtání, frézování, soustružení
- základní znalost práce s PC, ACADem
- manuální zručnost, pečlivost
- praxe na pozici ručního nástrojaře je výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů) - 3 dny Sickday - životní a úrazové pojištění hrazené zaměstnavatelem - penzijní připojištění - dotované závodní stravování od KNL
  • Místo pracoviště: Liberec