Nabídka práce > ZKUŠEBNÍ TECHNIK | TÁBORSKO | 1 NEBO 2 SMĚNY

ZKUŠEBNÍ TECHNIK | TÁBORSKO | 1 NEBO 2 SMĚNY

Náplň práce

Na zkušebně je místo! Zaplníš ho právě ty?

Pro výrobní společnost na Táborsku hledáme nového kolegu na pozici ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA!

A co má takový Zkušební technik na starosti?
- Provádění zkoušek u prototypů a nových výrobků
- Ověřování a vyhodnocování parametrů
- Návrhy zkušebních metod
- Vedení dokumentace
- Spolupráce s externími zkušebnami

Že jsi na podobné pozici nebyl a s žádnými podobnými přístroji jsi nebyl v kontaktu? Vůbec nevadí! Vše tě naučíme, práce s nimi je jednoduchá.

Tuhle pozici máme jak pro absolventy a juniory, tak zkušenější zkušební techniky!

Práce je to na 1 směnu. Pokud by tě ale lákaly 2 směny (ranní a odpolední), není probém. :)

Požadavky

- SOU/VŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro)
- Lepší základy AJ
- Orientace v základní elektro problematice, znalost pojmů
- Praxe výhodou, nikoliv podmínkou!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 8-14 hod) - Různé finanční bonusy a odměny - Závodní stravování - Vzdělávání, školení a rozvoj
  • Místo pracoviště: Tábor