Nabídka práce > EKOLOG | LIBEREC

EKOLOG | LIBEREC

Náplň práce

Dodávání těch nejkvalitnějších výrobků našim klientům je pro nás priorita, ALE dopad naší činnosti na prostředí, přírodu, ve které žijeme je pro nás taky hodně důležitý!

Aktuálně obsazuji pozici EKOLOGA do Liberce.

Náplň práce:
- Zodpovídat za dodržování platných předpisů
- Spolupracovat s ostatními odděleními
- Školit pracovníky v oblasti ochrany životního prostředí
- Stanovovat konkrétní cíle ke snižování uhlíkové stopy

Požadavky

- Min. SŠ přírodovědného směru
- AJ alespoň na úrovni B1
- Znát normu ČSN EN ISO 14001/9001

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy/prémie - Týden dovolené navíc - Příspěvek na penzijní připojištění - Bonus za odpracované roky - Příspěvek na stravování - Vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Liberec