Nabídka práce > ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC – oddělení nákupu

ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC – oddělení nákupu

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti se sídlem v Praze hledáme pracovníka/ci na výpomoc s nákupními procesy. Jedná se především o vytváření objednávek a příjemek v interním programu, ale také pomoc kolegům s komunikací s dodavateli, zajištění podkladů k zadávání dodavatele a vytváření reportů.

Pracovní doba: po-pá 4 hod/den – pracovní doba je flexibilní, občas je nutná práce v odpoledních
hodinách.

Náplní práce bude:
- Vystavování objednávek v interním objednávkovém systému dle podkladů jednotlivých oddělení.
- Vystavování příjemek k objednávkám.
- Výběr a registrace menších dodavatelů.
- Administrativní výpomoc nákupnímu oddělení.

Nástup: ihned
Lokalita: Praha - Palmovka

Požadavky

- Min. 1 rok praxe v oblasti procurementu, financí, účetnictví nebo obchodu (orientace v tom, proč se vystavují objednávky, co jsou faktury, co je DPH atd.),
- plynulá čeština a angličtina (bude užívána na denní bázi),
- pokročilá znalost MS Excel,
- orientace na zákazníka,
- orientace na detail.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 200 CZK do 250 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - sick days - stravenky - Cafeteria - Multisport karta - příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Praha