Nabídka práce > TECHNOLOG|VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

TECHNOLOG|VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Náplň práce

Jste zkušený technolog a máte zkušenosti z oblasti vstřikování plastů? Hledáte novou výzvu a práci v stabilní společnosti?

V tom případě máme pro Vás krásnou pracovní nabídku!

Co bude Vaší pracovní náplní:
* tvorba technických postupů
* zavádění nových výrobků, procesů a technologií
* sledování kvality výroby, identifikace a řešení případných problémů
* optimalizace parametrů a procesu vstřikování
* aktivní účast na zlepšování a inovacích v oblasti vstřikování plastů

Požadavky

* SŠ/SOU technického zaměření
* zkušenost na pozici technologa
* AJ na komunikativní úrovni A2
* zkušenost z oblasti technologie vstřikování plastů
* znalost technické dokumentace
* řidičský průkaz skupiny B
* organizovanost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * práce ve stabilní společnosti s dlouhou tradicí * atraktivní mzdové ohodnocení * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené, sickdays * bonusy/prémie * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na dojíždění * MultiSp
  • Místo pracoviště: Kroměříž