Nabídka práce > PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR | AUTOMOTIVE

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR | AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máte zkušenosti s projektovým řízením v oblasti automotive? Znáte systém kvality APQP a domluvíte se anglicky? Pro přední společnost v automobilovém průmyslu, která se zaměřuje na inovace a rozvoj hledáme ambiciózního jednotlivce, který se připojí k dynamickému týmu. Ať už máte kratší zkušenosti s projektovým managementem nebo jste již zkušený projektový manažer ozvěte se nám!

Vaším úkolem bude:

- koordinace projektů, zajištění včasného zahájení a dodržování termínů
- využívání systému APQP
- příprava a aktualizace dokumentů
- identifikace rizik projektů
- spolupráce s dodavateli
- komunikace se zákazníky

Pokud máte vášeň pro projektový management a hledáte novou výzvu v dynamickém prostředí, zašlete nám svůj životopis. Možnost kariérního růstu a aktivní zapojení do inovativních projektů jsou zaručeny!

Požadavky

- Zkušenosti v oblasti projektů v automotive
- Schopnost komunikovat anglicky na úrovni B1/B2
- Znalost systému kvality APQP
- Schopnost práce v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Stravenky/příspěvek na stravování * Roční bonus * Firemní akce * Příspěvek na penzijní připojištění * Kafetérie * Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Kolín