Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 KČ

PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti z výrobního prostředí a chcete příspívat ke zlepšení výrobních procesů a postupů? Chcete se podílet na řešení výrobních problémů a koordinovat projekty zaměřené na dosažení optimálních výsledků?

Pak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Co Vás na pozici čeká?
- analýza výrobních procesů za účelem optimalizace
- zefektivnění pracovních postupů
- nastavování opatření k předcházení výrobních problémů
- spolupráce na řešení zákaznických reklamací
- řízení projektů ke zlepšení klíčových ukazatelů procesu

Požadavky

- vzdělání technického směru
- zkušeností z výrobní společnosti (ideálně automotive)
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office, SAP
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební telefon a notebook - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - dotované stravování na pracovišti - výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a další benefity
  • Místo pracoviště: Nymburk