Nabídka práce > REFERENT SKLADŮ | BEZ NOČNÍCH

REFERENT SKLADŮ | BEZ NOČNÍCH

Náplň práce

Obsazuje se nová pozice REFERENT SKLADŮ!

Co budete mít na pozici na starosti?

- Příjem a skladování příchozího materiálu
- Přidělování a výdej materiálu do skladových pozic
- Řízení objednávek materiálu podle potřeb výroby
- Záznam a sledování skladových pohybů v interních systémech (K2, Kardex apod.)
- Pravidelné provádění inventur ve skladu
- Poskytování podpory CNC výrobě a ostatním kolegům

Požadavky

- Vyučení nebo ÚSO vzdělání
- Aktivní znalost práce na PC (Word, Excel)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zkušenost s ERP systémem výhodou
- Zkoušky na VZV výhodou
- Ochota k práci ve dvousměnném provoze
- Trestní bezúhonnost
- Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 32000 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - Bousy/prémie/příplatky - Příspěvek na penzijní / životní pojištění - příspěvek na stravování - Flexi pass Card - Výběr nápojů na pracovišti - Bezproblémové parkování - Práce na základě moderních standardů v optoelektro
  • Místo pracoviště: Turnov