Nabídka práce > HLAVNÍ ÚČETNÍ | ČESKÁ LÍPA | AŽ 65 000 KČ

HLAVNÍ ÚČETNÍ | ČESKÁ LÍPA | AŽ 65 000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti v účetnictví? Máte znalost daňové oblasti? Domluvíte se anglicky v rámci interní komunikace? Tak mi neváhejte zaslat své cv!

Aktuálně obsazuji HLAVNÍ ÚČETNÍ | ČESKÁ LÍPA | AŽ 65 000 KČ

Náplň práce:
- Zpracování měsíčních/ročních závěrek
- Vedení a účtování agendy
- Vedení týmu – 5 účetních
- Příprava platebních příkazů a účtování bankovních výpisů
- Analýza účetních dat pro interní potřeby
- Zpracování výkazů DPH
- Příprava podkladů pro audit a daňové přiznání DPPO

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Znalost daňové oblasti (DPH, DPPO)
- Znalost českých účetních standardů
- AJ n úrovni B1 - interní komunikace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - možnost občasné práce z domova - 13. plat - závodní stravování / příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy (jazykové, odborná školení)
  • Místo pracoviště: Česká Lípa