Nabídka práce > MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR | POLOVIČNÍ ÚVAZEK

MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR | POLOVIČNÍ ÚVAZEK

Náplň práce

Jste zběhlí v marketingu? Vyznáte se v on-line i off-line světě marketingu? Chcete se podílet na uvedení nové značky na trh? Potřebujete z nějakého důvodu jen poloviční úvazek? Pak neváhejte a pošlete mi Vaše aktuální CV!

Na pozici MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR | POLOVIČNÍ ÚVAZEK budete mít na starost:

- Uvedení nové značky luxusního produktu na český trh
- Starost o celkovou komunikaci značky na českém trhu
- Realizace online a off-line komunikace portfolia daných přístrojů a aplikací
- Kooperace v rámci marketingového týmu 3 členů
- Spolupráce s obchodním týmem firmy
- Spolupráce s externími dodavateli
- Tuzemské i zahraniční služební cesty

Požadavky

- VŠ vzdělání
- Angličtina B1
- Nutná zkušenost v marketingu, 5 let praxe
- Zkušenost s vedením projektů
- Excel, Word, Power Point pokročilá znalost, znalost práce v ASANA výhodou
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Prezentační dovednosti
- Odpovědnost a spolehlivost
- Zkušenosti s copywritingem výhodou
- Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 20000 CZK do 20000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 20 dnů dovolené + 5 volných dnů - příspěvek na stravování (100Kč/den) - vánoční bonus (3 000 Kč na kartu Sodexo + 8 000 Kč do výplaty - 1-2 dny Home office - Linked In kurzy + další školení - dvoje brýle za rok zdarma (+ 4 se slevou 70%)
  • Místo pracoviště: Turnov