Nabídka práce > SPECIALISTA NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ | LIBEREC

SPECIALISTA NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ | LIBEREC

Náplň práce

Máte zkušenosti s náběhem nových projektů? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám!

Aktuálně obsazuji pozici SPECIALISTA NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ | LIBEREC

Náplň práce:
- Koordinace náběhu nových projektů do výrobního závodu v Liberci.
- Koordinace změnového řízení v rámci před série i série.
- Klíčový uživatel SAP v Engineering teamu (změny/reporting).

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti.
- Orientaci v oblasti projektového řízení.
- AJ na úrovni B2
- Znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Měsíční bonus až 30 % - Stravenkový paušál ve výši 2500,-/ měsíčně - Příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč
  • Místo pracoviště: Liberec