Nabídka práce > LOGISTIK | ABSOLVENTI VÍTANÍ | 55 000 Kč

LOGISTIK | ABSOLVENTI VÍTANÍ | 55 000 Kč

Náplň práce

Jsi čerstvým absolventem a chtěl by si rozběhnou svou kariéru? Nedělá Ti problém každodenní komunikace v anglickém jazyce?

Tak hledáme právě tebe na pozici LOGISTIK!

Co tě čeká na téhle pozici ?

- zajišťování a kontrola dodávek výrobního materiálu od dodavatelů
- aktívní spolupráce s dodavateli
- zodpovědnost za dopravu
- spolupráce s kolegy napříč firmou
- práce v týmu

Požadavky

. SŠ/VŠ ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici - výhodou
- AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
- Znalost SAP - výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Závodní stravování - Týden dovolené navíc - Po zkušební době osobní ohodnocení - Závodní zdravotní péče (např. očkování proti chřipce zdarma) - Hrazeny přesčasy - Flexibilní pracovní doba - Zaměstnanecké akce 2x ročně - Možnost HO
  • Místo pracoviště: Příbram