Nabídka práce > PROVOZNÍ TECHNOLOG | SEŘIZOVAČ

PROVOZNÍ TECHNOLOG | SEŘIZOVAČ

Náplň práce

Baví Vás práce seřizovače a chcete růst kariérně dál?

Pokud si myslíš, že jsi na tuhle pozici vhodný/á, teším se na tvou reakci!

Co tato pozice obnáší:

- Stanovení technologických parametrů strojních zařízení
- Zavádění nových procesů a dokumentaci
- Optimalizaci využití strojních zařízení
- Analýzy vad a navrhování opatření pro jejich odstranění
- Poskytování technické podpory výrobě.
- Minimalizaci nákladů při údržbě, opravách a výrobě
- Práci s moderními technologiemi, včetně automatizace, robotizace a AGV
- Spolupráci na vývoji montážních linek

Požadavky

- Znalost ultrazvukového svařování, znalost ovládání robotů KUKA, ABB
- Praxe v automotive společnosti (3 roky)
- Znalost anglického jazyka nebo německého jazyka výhodou
- Znalost práce na PC (Word, Excel)
- Práce ve směnném režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 44000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - 5 týdnů dovolené - Obědy za 30 Kč - Bonus za nekouření 500,- Kč - Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel - Letní tábor pro děti - Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000 Kč/měsíčně - Fir
  • Místo pracoviště: Nymburk