Nabídka práce > Operátorka

Operátorka

Náplň práce

Dobrý den hledáme šikovné lidi kteří se nebojí telefonovat mají příjemný hlas jsou komunikativní rádi se učí novým věcem. Vhodné pro lidi na plný úvazek ale i pro maminky na mateřské dovolené důchodce pokud máte zájem neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 608 126 999.
Všechno vám rádi vysvětlíme i naučíme.

Požadavky

Informace o pozici

  • Yellow Boson
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 30000,+
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Mateřská dovolená, důchodci..
  • Místo pracoviště: Home Office