Nabídka práce > SPECIALISTA LOGISTIKY

SPECIALISTA LOGISTIKY

Náplň práce

Chceš se stát pravou rukou manažera logistiky? Máš zkušenosti/praxi nebo jsi studoval v oblasti logistiky?

Tak se nám neváhej ozvat a staň se SPECIALISTOU NA LOGISTICKÉ SYSTÉMY A PROCESY!

CO TĚ NA POZICI ČEKÁ?

- vedení projektů logistiky
- vedení týmu
- příprava manažerských prezentací
- řízení CI logistiky (optimalizace procesů, návrhy řešení. reporting)
- sledování a implementace trendů a strategií
- příprava rozpočtů, kalkulace, plánování investic
- tvorba podkladů pro výběrová řízení

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru (logistika výhodou)
- AJ nebo NJ minimálně na úrovni B1
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - dotované stravování na pracovišti - výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a další benefity
  • Místo pracoviště: Nymburk