Nabídka práce > ZKUŠENÝ SPECIALISTA BOZP & PO l BEROUN l 80 000 Kč

ZKUŠENÝ SPECIALISTA BOZP & PO l BEROUN l 80 000 Kč

Náplň práce

Jste zkušený specialista BOZP+PO a Vaše srdce bije pro nové výzvy?

Nezaleknete se práce s radioaktivitou, výbušninami, chemikáliemi, v dole, nebo ve výškách?

Pak máme skvělou pracovní příležitost přesně pro Vás!

ZKUŠENÝ SPECIALISTA BOZP & PO

Co Vás na této pozici čeká?
- komplexní zajištění oblasti bezpečnosti práce a systému požární ochrany
- stanovení opatření pro případ mimořádných událostí a krizových situací
- zpracování zásadní bezpečnostní dokumentace a vnitřních předpisů
- koordinace analýz rizik, kategorizace prací, pracovních úrazů a nemocí z povolání
- podílení se na řešení mimořádných událostí pro BOZP/PO
- spolupráce na mezinárodních projektech

Požadavky

- praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
- anglický jazyk - slovem i písmem
- znalost norem ISO 45001, 18001, OHSMS

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 42000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonus - 5 týdnů dovolené - Firemní auto i pro soukromé účely - Flexibilní pracovní doba - Dotované stravování - Možnost home office - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Nadstandartní lékařské služby - Zvýhodněné vstupy do divadel, a
  • Místo pracoviště: Beroun