Nabídka práce > SALES REPRESENTATIVE | CHEMICKÝ PRODUKT | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

SALES REPRESENTATIVE | CHEMICKÝ PRODUKT | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Náplň práce

Máte zkušenost s obchodem? A ještě lépe s chemickým produktem? Domluvíte se anglicky?

Jako SALES REPRESENTATIVE budete mít na starost

- KAM
- prodej produktů (alkydy, stavební chemie)
- tvorbu smluvních podkladů
- akvizice nových obchodních příležitostí
- reporting
- analýza trhu
- forecasting

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání - ekonomické, technické (nebo se zaměřením na chemii výhodou!)
- AJ na komunikativní úrovni
- Zkušenost s obchodem v oblasti chemie
- Zkušenost s B2B v mezinárodním prostředí - výhodou
- Ochota občas vyjet na schůzku do terénu (ca 5x za měsíc, někdy i méně)
- Ochota občas se účastnit služební cesty do zahraničí
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil i k soukromým účelům! * pokud nejste z Ústecka, nabízíme možnost HYBRID WORKING * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po r
  • Místo pracoviště: Teplice