Nabídka práce > TECHNOLOG LAKOVÁNÍ | OSTRAVSKO

TECHNOLOG LAKOVÁNÍ | OSTRAVSKO

Náplň práce

Laky, rozpouštědla, technologie lakování. Že jsou to věci, kterými se zabýváte? Chcete být za ně placeni a pracovat pro dost dobrou firmu v automobilovém průmyslu? Pro ty, kdo chtějí skutečně šanci využít, ji právě teď máme!

Náplň práce:

* efektivní využití techniky a nástrojů
* koordinace a realizuje činnosti lakovny
* zajištění, kontrola a dodržování technologického procesu lakování
* návrhy opatření vedoucích k optimalizaci výrobních procesů, zlepšení kvality nebo snížení nákladů
* spolupráce napříč společností
* podílení se na interních/externích auditech
* bez vás se neobejdeme při zavádění nových výrobků a nových strojů
* a to zdaleka není všechno, takže pokud se neradi nudíte, zašlete nám životopis

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* AJ na úrovni B2
* zkušenosti na obdobné pracovní pozici min. 3 roky
* znalost českých účetních standardů
* znalost MS Office
* znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy, prémie * flexibilní pracovní doba * příspěvek na stravování * příspěvek na dopravu * možnost práce na HO * školení a vzdělávací kurzy * příspěvek na penzijní připojištění * pravidelná revize mezd
  • Místo pracoviště: Ostrava