Nabídka práce > KAIZEN MENTOR | ZAHRANIČNÍ CESTY

KAIZEN MENTOR | ZAHRANIČNÍ CESTY

Náplň práce

JSTE ODBORNÍCI NA SYSTÉM KAIZEN A HLEDÁTE NOVOU VÝZVU?

My zase hledáme zkušeného mentora v oblasti KAIZEN!

Máte certifikaci trenéra nebo Green Belt a rád/a byste v rámci zaměstnání cestoval/a do zahraničí? Domluvíte se anglicky a komunikace s lidmi Vám nečiní problémy?

Náplň práce:
- optimalizace KAIZEN procesů napříč našimi závody
- pořádání workshopů, koučování a školení kolegů
- implementace nástrojů a technik sloužících k zlepšení výrobních i nevýrobních procesů
- komunikace s kolegy napříč firmou
- zahraniční výjezdy a mezinárodní projekty (Evropa, občas Amerika ...)

Požadavky

- AJ min. B2
- VŠ strojní zaměření
- Green Belt, Black Belt, Kaizen trenér, IEn
- Profesionální znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - 13. mzda - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na obědy - Roční prémie - Možnost HO - Cafeterie
  • Místo pracoviště: Třebíč