Nabídka práce > HR GENERALISTA| PROSTĚJOV

HR GENERALISTA| PROSTĚJOV

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti HR a domluvíš se anglicky? Vyznáš se v pracovně-právní problematice? Hledáš aktuálně novou pracovní příležitost?

Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- nábor zaměstnanců na výrobní a THP pozice
- organizace a vedení pohovorů s uchazeči
- vedení personální evidence
- příprava reportů a prezentací pro vedení firmy
- interní komunikace

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (andragogika, ŘLZ výhodou)
- zkušenosti v oblasti HR
- základní znalost pracovně-právní agendy
- komunikativní znalost AJ (písemná i mluvená)
- pokročilá znalost Excelu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování) - dárky při významných životních událostech
  • Místo pracoviště: Prostějov