Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | POTRAVINÁŘSTVÍ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | POTRAVINÁŘSTVÍ

Náplň práce

Jsi zkušený obchodník a rád pracuješ v terénu? Jsi komunikativní a samostatný? Máš znalost tradičního nebo moderního trhu?

Ano? Pak hledáme právě Tebe na pozici obchodního zástupce pro společnost působící v potravinářství!

A co po Tobě budeme chtít?
- Propagaci svěřeného portfolia produktů (potravinářství)
- Odpovědnost za obrat, marži a celkové plnění plánu ve svěřeném regionu
- Pravidelné návštěvy klientů, account management (realizace přiděleného plánu prodeje a zisku) - denní cestování po jižních Čechách
- Domlouvání letákových akcí
- Vyjednávání druhotných vystavení
- Dohled na merchandising a jeho realizace
- Zajišťování promo aktivit, umisťování POS materiálu, prezentace marketingových aktivit
- Sledování konkurence
- Pravidelný reporting svému KAM

Požadavky

- Alespoň SŠ vzdělání
- Zkušeností z obchodní pozice
- Praxe v FMCG (potravinářství výhodou, ne podmínkou)
- Znalost tradičního a moderního trhu
- Komunikativní dovednosti
- Samostatnost
- Selský rozum
- Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Roční bonusy na základě plnění - Služební automobil i k soukromým účelům (Škoda Octavia) - Stravenkový paušál - Penzijní pojištění (po odpracovaném roce)
  • Místo pracoviště: Benešov