Nabídka práce > VEDOUCÍ | LISOVNA PLASTŮ

VEDOUCÍ | LISOVNA PLASTŮ

Náplň práce

Pokud jste připraveni na novou výzvu a toužíte po postupu, neváhejte nám zaslat svůj životopis a připojit se k naší firmě jako nový vedoucí v lisovně plastů!

Hledáme jednotlivce s hlubokými znalostmi technologií v oblasti vstřikování plastů a schopností vést menší tým pracovníků.

* Budete se zabývat manipulací s formami (vzorování, ...)
* Zodpovídáte za plynulý provoz lisovny plastů
* Měli byste mít přehled o používaných technologiích
* Povedete a koordinujete menší tým pracovníků
* Projevujete zájem o výrobní dokumentaci výrobků

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru
* Praxe v oblasti vstřikování plastů nutností!
* Komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 65000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Prémie * Notebook i telefon pro soukromé účely * Jazykové kurzy * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou