Nabídka práce > JavaScript developer - Fascinující projekty ve stabilní společnosti

JavaScript developer - Fascinující projekty ve stabilní společnosti

Náplň práce

Zajímá tě spíše ta část vývoje nazvaná frontend? Rád/a pracuješ v programovacím jazyce JavaScript? Už tě nebaví pracovat v oblasti financí či ERP systémů, ale chceš vidět reálné výsledky své práce, která bude mít smysl?

Pokud ano, neváhej se mi ozvat!

Významná mezinárodní společnost hledá šikovného frontendového vývojáře.

Požadavky

- Zkušenosti na pozici JavaScript developera minimálně 3 roky ve společnosti
- Znalost programovacího jazyka: JavaScript
- Komunikativní angličtina - minimálně B1 - nebojíte se mluvit
- Ochota učit se nové věci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * moderní jazykové kurzy * školení a profesní vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na životní pojištění * odměny při významných událostech (výročí, odchody
  • Místo pracoviště: Ostrava