Nabídka práce > RECEPČNÍ S AJ| OLOMOUC| zkrácený úvazek

RECEPČNÍ S AJ| OLOMOUC| zkrácený úvazek

Náplň práce

Máš SŠ vzdělání a mluvíš plynule anglicky? MS Office ti není cizí? Rád bys pomáhal zajišťovat chod recepce a kanceláří?

Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- zajištění plynulého chodu recepce a kanceláří
- zpracování příchozí a odchozí pošty
- uvádění návštěv, příprava občerstvení
- administrativní podpora (organizace služebních cest, letenek, ubytování apod.)
- objednávání kancelářských potřeb
- telefonická a písemná komunikace i v anglickém jazyce

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost AJ na úrovni B1 (emaily, telefonáty)
- pokročilá znalost MS Office
- komunikační a organizační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) výhodou
- zkušenosti z obdobné pozice výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - stravenkový paušál - 3 sick days - důchodový příspěvek - jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Olomouc